Про нас
Дізнайтесь більше

Про нас

«Меблевий центр» був заснований невеликою командою професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи в меблевій сфері.

Наша мета, це створити меблеву компанію та надати можливість найбільшим фабрикам виробникам пропонувати свою продукцію в меблевих магазинах за кращими умовами в регіонах України.

Протягом багатьох років розвитку на цьому шляху ми мали злети і падіння, але злагоджена командна робота, відповідальність і бажання бути кращими у своїй справі дозволили досягти поставленої мети.

"Меблевий Центр" є офіційним регіональним представником найбільших фабрик України. З кожною з фабрик нас пов'язує багаторічна історія співробітництва та особливі умови роботи, які дають змогу надати нашим партнерам об'єктивно найкращі ціни та умови роботи на ринку.

Про нас
Про компанію
Меблева компанія

Меблева компанія "Меблевий центр" - надійний партнер, з яким ви завжди зможете закривати потреби ваших клієнтів та комфортно працювати.

Сучасний меблевий сектор – це високо конкурентне середовище, де заробляють компанії, які здатні швидко адаптуватися до нових ринкових умов та вирішувати проблеми клієнтів.

Центр
На сьогоднішній день
"Меблевий центр" це:
Лідер ринку
Понад 10 фабрик партнерів
Складські приміщення
Більше 9.000 кв.м.
Зона покриття
Східна та Центральна частини України
Завжди в наявності
Постійний асортимент продукції на складі
Налагоджена логістика
Якісна та швидка доставка в міста та регіони
Надійність відносин
Постійно зростаюча клієнтська база