Люксор

Люксор

luxor

Виробник м'яких меблів «Люксор».

Якісна і красиві меблі не тільки прикрашає наше житло або робоче місце і робить його комфортним, але і є частиною нашого іміджу, своєрідною візитною карткою, досить точно характеризує власника.

Сучасны м'які меблі, якы пропонує вашій увазі фабрика «Люксор» - це чудовий спосіб зробити життя зручним і при цьому висловити свою індивідуальність.

На сьогоднішній день, "Люксор" пропонує меблі на будь-який смак і рівень доходу, від практичних і стильних комплектів економ-класу, до розкішних виробів, розрахованих на VIP-клієнтів.

Незалежно від вартості та дизайну, всю нашу продукцію об'єднує висока якість і надійність. Всі матеріали і комплектуючі, починаючи від лісоматеріалів і закінчуючи кріпильними елементами, перш ніж потрапити в цех, проходять строгий контроль і перевірку на відповідність заявленим характеристикам.

Виробник не прагне перетворитися на величезну машину, по обміну меблів на гроші - для нас набагато важливіше бездоганна репутація, яка заробляється в нашому бізнесі досить непросто. Керівництво фабрики "Люксор" вважає, що якісна, красива меблі повинна бути доступна абсолютно всім і саме в реалізації цієї простої ідеї для нас полягає справжній успіх.

«Меблевий Центр» є ексклюзивним партнером фабрики «Люксор» в наступних регіонах України:

  • Дніпропетровська область;
  • Донецька область;
  • Луганська область;
  • Полтавська область.

Повний асортимент продукції (кутові дивани, прямі дивани), в різних тканинах постійно в наявності на складі в м Дніпро.

  • Щотижневе поповнення складських залишків;
  • Ви можете запропонувати Вашим покупцям кілька моделей м'яких меблів з складського наявності;
  • Доставка транспортом компанії в Ваше місто.

Продукція фабрики «Люксор» добре знайома покупцям і представлена в більшості меблевих магазинів як великих міст, так і невеликих селищ.

Каталоги продукції: